מימון לימודים אקדמיים עם גיל אורלי סוד הכסף

מימון לימודים אקדמיים עם גיל אורלי סוד הכסף

לימודים אקדמיים נחשבים לקרש קפיצה חשוב מאוד בדרך לקריירה מתגמלת מכל הבחינות, ולמעשה קשה עד בלתי אפשרי להצליח בעולם של היום בלי להמשיך ללמוד גם אחרי שמסיימים את התיכון. יחד עם זאת לימודים גבוהים מחייבים השקעת משאבים רבים ובעיקר סכומי כסף גבוהים – עפ"י סקרים שונים הסטודנטים בישראל מקבלים מההורים שלהם בממוצע כ-16,000 ₪ בשנה על-מנת להצליח לצלוח את הלימודים בשלום, וזאת כשבמקביל הם גם עובדים, ולפעמים במשרה מלאה פלוס.

ההוצאות העיקריות של סטודנט בארץ הן שכר דירה, מזון, נסיעות, בילויים וכמובן שכר לימוד והוצאות הקשורות ללימודים (צילומים, ספרים וכו'). 2 מכל 3 סטודנטים עובדים במקביל ללימודים, ולעתים גם יותר מכפי שהיו רוצים כך שלא תמיד נשאר זמן להשקיע בלימודים עצמם, גם אחרי שמקבלים סיוע מההורים (עפ"י המחקרים השונים, מחצית מהסטודנטים נעזרים בהוריהם, למרות שגם לדור ההורים אין תמיד את המשאבים הנדרשים לכך).

בעזרת הקורס של גיל אורלי סוד הכסף ניתן להגיע לנכסים מניבים שיאפשרו מימון של לימודים אקדמיים מלאים, או כל לימודים מבוקשים אחרים, כך שהצעד הראשון בדרך לקריירה מוצלחת יהיה מעט קל יותר.

איך ניתן למנף הון קיים לטובת נכס מניב?

עוד דבר חשוב במיוחד שלומדים בקורס של גיל אורלי סוד הכסף הוא למנף נכסים קיימים לטובת נכסים חדשים, וכך למצות את הפוטנציאל ולהגיע למצב שבו שכר הלימוד אינו מהווה מעמסה. גיל אורלי הינו מנטור ותיק ומוערך, בעיקר בתחום הפיננסי, והוא מסביר שמינוף הוא אחד המפתחות רבי העוצמה ביותר, ולמרבה הצער רוב הציבור אינו אמון על שימוש בו ולכן לא ממצה את האפשרויות האמיתיות שפתוחות בפניו. זו גם אחת הסיבות העיקריות לכך שמבחינת גיל אורלי סוד הכסף הוא בעצם קורס חובה לכל מי שרוצה ליהנות מרווחה כלכלית אמיתית.

מה לומדים בקורס של גיל אורלי סוד הכסף?

למרות מה שמאמינים אנשים רבים, כל אחד יכול להגיע לרווחה כלכלית – וזה בדיוק הסוד של הקורס של גיל אורלי סוד הכסף: הוא מלמד את המשתתפים להבין מה בעצם חוסם אותם בדרך אל העושר, להתחיל לחשוב כמו אנשים שחיים בשפע, לשנות את הגישה ולהעז יותר, לזהות הזדמנויות נכונות, למנף משאבים קיימים תוך הבחנה בין חוב טוב לחוב רע, והכל כדי להגיע אל ההשקעות המתגמלות ביותר שיש.

בדרך לחיים עם איכות אמיתית מגדירים לעצמם משתתפי קורס סוד הכסף יעדים ומטרות, ובונים תוכניות פעולה מפורטות על-מנת לממש את היעדים והמטרות. כלים נוספים שמוקנים למשתתפי הקורס הם בניית תזרים מזומנים, בחינה נכונה של עסקאות, הפיכת עסקה טובה למצוינת, ניהול משא ומתן, התמקדות ועוד. עוד כדאי לדעת שהקורס כולל גם תרגולים מעשיים בתנאים המדמים את המציאות כדי שהטמעת הכלים השונים תהיה מקסימלית.

לא רק להירשם ללימודים אלא גם ללמוד

כשלמשפחה יש נכסים מניבים, קל יותר לממן לימודים נחשקים ונחשבים – ובהתאם הסטודנטים יכולים לא רק להירשם ללימודים אלא גם ללמוד באמת. זהו הבדל מהותי: ראשית, סטודנטים שנאלצים לעבוד שעות רבות ובהיקפי משרה מלאים ואף למעלה מכך, מתקשים להשלים את התואר תוך 3 או 4 שנים (בהתאם למסלול הספציפי), ולרוב נדרשים להשקיע שנים נוספות בלימודים, כך שהקריירה עצמה מתעכבת. בנוסף הם מפסידים הזדמנות חד-פעמית להעשיר את עצמם ביכולות ובידע שילוו אותם בהמשך הדרך בגלל הצורך לעבוד שעות רבות, וחבל.

אם גם אתם רוצים להרוויח את כל הכלים שמקנה הקורס של גיל אורלי סוד הכסף קחו בחשבון שמספר המקומות מוגבל – שריינו לעצמכם מקום כבר היום!