תמיד חלמתם לעבוד בהייטק? עכשיו יש לכם הזדמנות!

הקורונה הביאה איתה שינויים גדולים בשוק העבודה. עקב כך , מקומות רבים עדיין לא מתפקדים כרגיל ולא מצליחים להתאים את עבודתם לשגרת הקורונה הנוכחית.

האם התקופה המבלבלת והלא צפויה הזו מביאה איתה גם צד חיובי?

אנשים רבים שאיבדו את עבודתם ונפגעו כלכלית מבינים שכדי להצליח לחזור לעבוד, הם יצטרכו להתאים את המקצוע שלהם לסוג העבודות שמתאימות לשגרת הקורונה ויתנו להם יציבות כלכלית.

איש הייטק

מי נרתם לסייע למובטלי הקורונה?

אחת מחברות התוכנה הגדולות בישראל "אסקיולינק" מודעת למצב של שוק העבודה בימים אלה והחליטה לעזור למובטלים רבים, בניסיונם להתייצב כלכלית, לעשות הסבת מקצוע.

החברה מקנה לאותם מובטלים אפשרות להעשיר את הידע שלהם ולרכוש השכלה וכלים מעולם ההייטק שיעזור להם לצאת ממעגל המובטלים ולשוב לעבוד.

בתקופה הקרובה, החברה תקים כ 50 קורסי הייטק. עלות כל קורס היא בשווי של כ 6,000 שקלים. אך, הייחוד שלה משאר מקומות הלימוד הוא העובדה שרבע מהמקומות בכל אחד מהקורסים, יהיה מיועד לאותם אנשים שיצאו משוק העבודה, בעקבות משבר הקורונה.  מקומות אלו יהיו עבורם חינמיים. 

הקורסים שמציעה החברה עבור מובטלים המעוניינים להפוך את התקופה והמשבר שנקלעו אליו לחיוביים יותר, מקנה להם יכולת פעולה על מנת להתחיל את דרכם בעולם ההייטק. כמו כן,  נאמר על ידי מנכ"ל החברה, כי כלל הקורסים הותאמו למצב הנוכחי על ידי כך שישתדלו להעשיר בכמה שיותר ידע, בזמן קצר. כל זה נעשה על מנת שהלומדים יוכלו לחזור לשוק העבודה עם ההסמכה שיקבלו מהקורס שיעברו. הקורסים יועברו בצורה מקוונת במשך 10 מפגשים שיתפרסו עד כ 60 שעות, על ידי מגוון רחב של מומחים המוכרים בשוק ההייטק. הקורסים עצמם יכילו בתוכם מגוון רחב של משימות ויתנו לכם גם את האופציה לתרגל כדי להעשיר את הידע שלכם. בנוסף, תעברו מבחנים ופרויקטים. כל זה בליווי אישי עם מרצי הקורס.  מטרת הקורסים כמובן, היא לעזור לכם להשתקע בעולם ההייטק על מנת שתוכלו להתמקצע בתחומים שיתנו לכם יציבות כלכלית גם בתקופה כמו זו שנוצרה בעקבות משבר הקורונה. 

בעזרת הקורסים, תוכלו להתמקד במגוון עשיר של נושאים בתחום הטכנולוגי, ביניהם תוכלו לבחור בין עולם הסייבר,  פיתוח אפליקציות, קורס ניהול פרויקטים, מגוון תחומים נוספים כמו python, React, AWS, חווית משתמש UI/UX, תקשורת ניהולית , פרזנטציה אפקטיבית, פיתוח מנהלים ועוד. בסיומו של כל קורס יעניקו לבוגרי הקורס תעודת הסמכה במקצוע שלמדו. איתה הם יוכלו להתחיל לסלול את דרכם בעולם הטכנולוגי.